парфуми1

_DSC5583Нещадовно у Херсоні пройшли Перші в Україні офіційні змагання POLE KIDS Competition 2017. Захід відбувся за підтримки Національного олімпійського комітету України та Всеукраїнської федерації спорту на пілоні.
Позмагатися приїхали понад 150 учасників – хлопці та дівчата віком від 5 до 17 років з Одеси, Миколаєва, Києва, Вінниці, Львова, Івано-Франківська, Ялти, Житомира, Чернігова, Запоріжжя, Хмельницького та Рівного.
Наше місто представили сім юних спортсменок зі студії Pole Dance 360°: Мокадам Елізабет, Уляна Марушкевич, Макарчук Ольга, Сапіга Єва, Поліна Зварич, Олександра Веренюк і Марія Казмірук.
Готували дівчаток до змагань тренери Світлана Сова та Алла Дашук.
І у результаті рівненська командапривезла: одне золото і три бронзи!
1 Місце: Сапіга Єва «Діти 10-11, Професіонали»
3 Місце: Макарчук Ольга «Діти 10-11, Аматори»
3 Місце: Зварич Поліна «Діти 12-14, Аматори»
3 Місце: Мокадам Елізабет «Діти 5-6»
4 Місце Марушкевич Уляна «Діти 7-9, Аматори»
Практично в усіх спортсменок це був дебют, і вони з цим чудово впоралися.  Ми задоволені кожним номером наших учениць, і раді що певною мірою робимо свій внесок у розвиток як pole sport , так і робимо наших діток здоровими, щасливими і зайнятими улюбленою справою“, – коментує Новинам по-рівненськи тренер Pole Dance 360° Світлана Сова.
До слова ідея організувати дитячий чемпіонат з танців на пілоні – відокремити дитячий спорт від дорослого, належить Катерині Костріковій – сертифікованому судді міжнародного класу за системою IPSF (International Pole Sport Federation, Лондон).IMG_4720
1 371 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − два =