Всеукраїнський Фестиваль індустрії краси «Дзеркало моди – Львів-2018», який ще називають Beauty-подією Західної України, – наймасштабніший захід у літньому Львові, що організували для талановитих перукарів-початківців, досвідчених і визнаних представників галузі та активних підприємців. Тут зустрілися кращі майстри України та СНД, топ-технологи та ті, хто лише розпочинає перукарський шлях. І усе – задля яскравого торжества професійності, таланту, майстерності і краси.
У рамках Фестивалю, що вирував три дні, відбувся відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу «Золотий Лев». Окрім українських учасників, на чемпіонаті були конкурсанти і з сусідньої Білорусі. Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості представляли майстер виробничого навчання Млинівського навчального відділення, активний учасник багатьох конкурсів Вікторія Рибальченко та слухачка Анна Голенко. Майбутній перукар презентувала свою роботу у номінації «Весільна зачіска. Категорія – юніори».
Вікторія Рибальченко коментує: «Недаремними були недоспані ночі та години виснажливих тренувань: Анна таки виборола призове ІІІ місце! Це чудовий початок конкурсної кар’єри перукаря. Адже саме такі змагання найкраще загартовують і відточують професійну майстерність початківців. І яскравою перевагою навчання у РЦПТО ДСЗ є, зокрема, такі унікальні можливості для слухачів».
Нагадаємо, що основними вимогами до перукарів на чемпіонаті були чистота роботи, швидкість та оперативність, довершене силуетне вирішення та оформлення зачіски різними текстурами. Час, виділений на роботу, складав усього 35 хвилин! Враховувалися також цілісність образу моделі та бездоганність і продуманість усіх деталей.
До гостей заходу, у якості команди підтримки, долучилися і представники навчального Салону краси РЦПТО ДСЗ – майстри виробничого навчання Анна Зотік, Лілія Мельник та викладач Тетяна Сондак. Враження і емоції надовго залишаться у пам’яті.
Анна Голенко – «на хвилі» львівського конкурсу: «Перукар стає тоді професіоналом, коли він проходить довгий і важкий шлях випробувань. Самостверджуватись можна в одному випадку: якщо твою роботу оцінюють професіонали світового рівня. Цей конкурс був надто складним випробуванням для мене. Але ІІІ місце серед юніорів у номінації «Весільна зачіска» за 35 хвилин – це також результат. Я потрохи росту, а Вікторія Андріївна починає новий етап, і він може дати великий поштовх до крутого повороту в ремеслі. Не гайте час – здійснюйте свої мрії!».
Анна Зотік: «Два дні дивились майстер-класи, вивчали представлені новітні матеріали та технології, інструменти та матеріали. Вели бесіди з технологами різних брендів, представлених на виставці, розповідали і про наш навчальний заклад, можливості навчання і співпраці».
Вікторії Рибальченко випала висока честь стати членом Спілки Перукарів України. Відтепер її залучатимуть до складу старійшин Всеукраїнських чемпіонатів із перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Це достойне визнання майстра, який вміє і буде оцінювати роботу інших. Це вагомий професійний щабель у зростанні нашої колеги, який дозволить із ще більшою наснагою та азартом вдосконалювати професійність, передавати знання, досвід і любов до професії кожному наступному слухачеві. Побажаймо ж майстрині енергії, творчого запалу, сил і високих професійних здобутків!
Повідомляє Діна Мазуркевич, РЦПТО ДСЗ
Теґи:
888 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − чотирнадцять =

НОВИНИ