парфуми1

завантаженняВіталій Паньковець начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС Рівненської області за останні два роки придбав квартиру та дороге авто. Таким недешевим надбанням зацікавилась внутрішня безепека.
Зокрема відділ внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що за результатами моніторингу інформації, розміщеної в Інтернет-виданнях стосовно начальника слідчого управління фінансових розслідувань Паньковецького В.Б. встановлено, що останній у 2015 році придбав нову квартиру вартістю понад 617 тис. грн, а також згідно повідомлення про суттєві зміни у декларації відображено факт придбання у 2016 році нового елітного автомобіля Volkswagen «Passat» вартістю 1,15 млн.грн. Проте, згідно декларацій чиновника зрозуміти звідки гроші на такі розкішні покупки не вдалося.
За матеріалами зібраними ВВБ по вказаних фактах, що свідчать про незаконне збагачення,  розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 368-2 Кримінального кодексу (санкція якої передбачає обмеження волі  на строк від двох  до п’яти років або позбавленням волі н строк від трьох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади  чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).
Додатково, 19.06.2017 відносно начальника СУФР ГУ ДФС у Рівненській області Паньковецького В.Б. складено та направлено до суду адміністративний протокол за ч.2 ст.1726 КУпАП щодо порушення вимог фінансового контролю.
Як пише “РВ“, сам пан Паньковецький вважає, що звинувачення є необґрунтованими та коментує цю ситуацію наступним чином: Я надав прокуратурі всі документи, які підтверджують правомірність придбання і квартири, і автомобіля, — зазначив Віталій Паньковецький. — Щодо протоколу, то він складений на основі того, що я не оприлюднив дані про взяту позичку, але ж законодавство не вимагає повідомляти НАЗК про кредит чи позичку. Втім, у цій справі має поставити крапку суд. Щодо придбання житла та авто, то це відповідає моїм доходам. У мене 25 років вислуги і до 2015 року з дружиною ми жили з батьками. Куплена квартира оформлена на дружину, але купували, звісно, разом, як сім’я, збирали на неї від самого одруження у 90-х. Щодо авто, то вирішив його придбати, повернувшись з АТО. У мене там змінилося бачення життя, вирішив, що поки є можливість щось робити, потрібно нею користуватися, а не відкладати мрію на потім. Зазначу, що з початку 90-х у мене не було жодних майнових придбань. Окрім того, на авто я взяв позику.

1 409 переглядів

Один комментар на “Звідки у рівненського податківця гроші на авто та квартиру з’ясовує внутрішня безпека та прокуратура

 • 10-Бер-2018 о 07:00

  УВАГА, ВИ ЗАВАЖАЄТЕ СЕРІЮ КАРТКИ, ЩО МАЄ “” БЕЗКОШТОВНУ КАРТКУ КОНФЕРЕНЦІЇ ”

  Чи знаєте ви, що ви можете зламати будь-яку автоматичну касові машину (банкомат) за допомогою цієї картки банкоматів і знімати гроші ??

  Подивіться, як це працює. Це карта, що називається порожньою карткою ATM, ця карта використовується для вилучення готівки в будь-якому банкоматі, карта була запрограмована програмним забезпеченням, щоб зламати будь-яку автоматичну касові апарату (банкомат), тому з цим картки, ви зможете знімати готівку від 5500 до 20 000 євро на день протягом двох років, ці картки поставляються в Visa / MasterCard. Тому він працює на будь-якій банкоматі, яка приймає Visa / MasterCard Worldwide. Замовте для отримання порожньої картки банкомату та отримайте мільйони протягом тижня.

  зв’яжіться з нами за допомогою:

  Електронна пошта: (immaculateblankatmcard@gmail.com)
  Електронна пошта: (immaculateblankatmcard@gmx.us)

  ЧАСТО ЗАПРОШЕНІ ПИТАННЯ (FAQs)
  На шляху надання цих послуг ми зіткнулися з багатьма клієнтами з різними питаннями, тому це спрямовано на те, щоб відповісти на кілька запитань, які можуть виникнути:
  1. Ви продаєте гроші?
  Ні, ми не продаємо грошей. Якщо ви правильно прочитали наш пост, ви зрозумієте, як це все працює.
  2. Чи доступна ця послуга для моєї країни?
  Так, наші послуги доступні у всьому світі
  3. Як отримати картку?
   Картка буде доставлена ​​вам через DHL, стандартний доставку зазвичай займає 3 дні. Все, що нам потрібно, це ваше повне ім’я та адресу та контактний номер.

  Для додаткових запитів
  Зв’язатися з нами через:
  Електронна пошта: (immaculateblankatmcard@gmail.com)
  Електронна пошта: (immaculateblankatmcard@gmx.us)
  WhatsApp: +1 (409) 220-1434

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 18 =