Цю малу архітектурну форму, як повідомляла кілька днів тому прес-служба міськради, встановлено незаконно і днями має відбутись демонтаж.
 
Тим часом журналісти “Дня” (телеканал РТБ), знімаючи сам кіоск, помітили на ньому документи, які нібито дозволяють йому стояти на цьому місці і проводити торгівлю. На одному з паперів був підпис начальника міського управління містобудування і архітектури. Таку невідповідність у версіях прокоментував міський голова. Володимир Хомко каже, що дозвіл був тільки на причіп для торгівлі квасом і морозивом, але аж ніяк не на кіоск, який там встановили.
Володимир Хомко, міський голова Рівного:  “Цей чоловік взяв кіоск, приварив до нього ступиці, фаркоп і виставив це за причіп. Я змушений був вчора звертатись до ДАІ за роз’ясненням, що ж таке причіп. Бо мова ж іде лише про обладнання, цей же кіоск ми потім вже не заберем. Тому я зустрівся сьогодні з цим чоловіком, показав йому, що таке причіп. Більше того, ми анулюємо дозвіл на продаж у тому місці, а кіоск… дали йому добу-дві, щоб він забрав і ми не псували нерви один одному. Але це ж унікальний випадок: приварити ступиці і фаркоп і стверджувати, що це – причіп”. 
26095 26097

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному невідомі варвари вкотре знищили каштани біля будівлі колишньої в’язниці НКВД

На Березнівщині вшанували пам’ять воїна-афганця Івана Холода

Сильні духом змагалися у Рівному

Земля для учасників АТО: за 10 днів Віталій Чугунніков вимагає звіту

За темпами промислового виробництва Рівненщина серед лідерів

Завтра на Рівненщині працюватиме заступник Міністра юстиції

НА РАДИВИЛІВЩИНІ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ЗАТРИМАЛИ ОСІБ, ЯКІ ЗНЯЛИ ПОРЧУ З ПЕНСІОНЕРКИ НА 18 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

tomat_green-01

557 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 9 =