парфуми1

Учора «Новини по-рівненські» повідомляли – на Рівненщині мало не потонув хлопчик. На щастя на допомогу дитині вчасно прийшов рятувальник Володимир Коваль. Що трапилось того дня та чим усе закінчилося читайте далі… 80
11-річний Богдан та його товариші Микола та Андрій пішли на озеро порибалити. Сподівалися хлопчаки упіймати коропа, а як пощастить то й щуку. Утім не так склалося, як гадалося… під вечір у рибалок заплутались снасті. У озеро в якому глибина понад півтора метра пішов Богдан. Хлопець, який вправно плаває та добре тримається на воді й гадки не мав, що за кілька хвилин попаде у пастку з рибальського волосіння. 
«Я поплив одну відчепив, а за другу заплутався. Заплутався за одну ногу і почав тонути»,- розповідає Богдан.
Хлопець відчайдушно борсався у воді та лише більше заплутувався у снасті. Посеред озера дитина з останніх сил намагалася втриматись на поверхні води.
Дітлахи зрозуміли без допомоги дорослих – не обійтися. Один з друзів вибіг на дорогу, саме у цей момент проїздив рятувальник Володимир Коваль. Чоловік вислухав хлопчака і у мить став діяти. 
«Не думав ні про що! Ні про що не думав. Як пішов і всьо. Роздягнуся бігом і туди у воду. Дитина вже, як поплавок була. Хватне води – випливе. Хватне води – випливе», – розповідає рятувальник.   
Чіткі та професійні дії і Богдан за кілька хвилин був вже на березі. Волосінь так обплутала ногу, що довелось розрізати її ножем. Хлопчину стали обігрівати а згодом завезли автомобілем додому.81 (1)
Треба зізнатись, дома від бабусі Богдану таки перепало, утім хлопець не сперечався, а натомість пообіцяв – тепер рибалитиме лише з дорослими.
Володимир Коваль зізнається рятує дітей від утоплення не вперше. Був випадок коли з води рятувальник витягнув хлопчика у сусідньому селі. А ще з прикрістю згадує чоловік і випадок коли дитину від утоплення врятувати не вдалося.
Керівник 7-ї Радивилівської державної пожежно-рятувальної частини каже, що у таких випадках у першу чергу діє не як рятувальник, а як батько. Дома сам має трійко дітлахів, тому добре розуміє – дитяче життя найцінніше.
Відео професійних дій рятувальника вдалося зафіксувати колегам:

Надія Литвинюк 
2 779 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − сімнадцять =