Цьогоріч легендарна українська співачка Ніна Матвієнко завітала до Рівного на Покрову аби привітати мешканців міста із престольним святом. Окрім того, саме вона стала першовідкривачем оновленого будинку культури. Після капітального ремонту його просто не впізнати.

    В будинку культури був вщент заповнений людьми. Міський голова Рівного Володимир Хомко зазначає, що таке особливе для нашого міста храмове свято Покрова хотілось  відзначити якось особливо. До того ж саме на цей день припало офіційне відкриття будинку культури після капітального ремонту, тому й було вирішено запросити легендарну співачку.

    – Дуже хотілося, щоб хтось приїхав такий, щоб залишив слід. Мені здається, що Ніна Митрофанівна – це саме те, що потрібно,  – розповів перед концертом міський голова.

    У зв’язку з тим, що  у  Ніни Митрофанівни декілька днів тому був день народження, Володимир Хомко вийшов на сцену та привітав від себе та рівненської громади її великим букетом троянд.

    Зі сцени лунали відомі вже всім пісні Ніни Матвієнко – «Квітка-душа», «Собор», «Ой летіли дикі гуси» та інші.

Також під час виступу співачка згадала тих, хто поліг у боротьбі за свою Батьківщину.

Концерт нікого із глядачів не залишив байдужим. Глядачі отримали масу задоволення. Покрова для рівнян цього року пройшла насичено та незабутньо – були і сльози на очах, була і усмішка на обличчі…

6 1 2 3 4 5Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

tomat_green-01

 

726 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 13 =