В Україні 2016 рік оголошений Роком вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Щоб спланувати роботу на наступний рік, обговорити формат заходів у зв’язку з 30-ми роковинами аварії на ЧАЕС, в облдержадміністрації зібралися ліквідатори-чорнобильці з районів області та представники місцевої влади.

Як зазначив заступник голови  облдержадміністрації Олександр Савчук, важливо, що заходи з нагоди 30-х роковин аварії на ЧАЕС проводяться на державному рівні. «Наслідки катастрофи з кожним роком ми відчуваємо все більше. Тих, хто першими долучилися до ліквідації наслідків аварії, стає все менше і менше. Важливо, щоб без нашої уваги не залишилися ні ліквідатори-чорнобильці, ні вдови померлих ліквідаторів аварії, ані евакуйовані мешканці. Тому наше завдання сьогодні – окреслити напрямки співпраці на майбутнє, звернути увагу на першочергові завдання», – відмітив Олександр Савчук.

Обговорили присутні формат проведення обласних заходів до 30-их роковин аварії на ЧАЕС.

«30-ті роковини – це важливий, новий етап. На рівні Кабміну вирішується питання щодо пенсійного врегулювання для інвалідів-чорнобильців. Актуальними є також проблеми чорнобильців 2 та 3 категорій, переселених громадян», – зазначив голова обласного об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Георгій Хиля.

Серед пропозицій – організація поїздок ліквідаторів та евакуйованих громадян з міст Прип’ять і Чорнобиль в зону відчуження, проведення вечора-пам’яті в Рівненському облмуздрамтеатрі за участю чорнобильців-ліквідаторів з районів області та представників влади.

Також наголосили на необхідності встановлення пам’ятних знаків у Млинові та Здолбунові, реставрації пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» у Рівному. Також піднімали питання лікування, медикаментозного забезпечення та оздоровлення ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Перед новим роком міський голова зустрівся з прийомними дітьми

НА САРНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ СТАРАТЕЛІВ

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЯВИЛИ ТА ПРИПИНИЛИ НЕЗАКОННИЙ ВИДОБУТОК БУРШТИНУ

Поради рівнянкам, як не зіпсувати собі Новий Рік!

Рівненська бібліотека запрошує дітлахів провести зимові канікули яскраво

На Рівненщині вчили, як залучати іноземні гроші

Обласна рада обрала активістів до складу поліцейської комісії

На Рівненщині затримали водія, який перевозив майже 5 кілограм “сонячного каміння»

Під патронатом перших осіб Рівненщини влаштують новорічне свято

Правила безпечного встановлення Новорічної ялинки

Рівнян просять дотримуватись правил безпеки під час проведення новорічних заходів!

tomat_green-01

704 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 2 =

НОВИНИ