На Рівненщині відбулися триденні аматорські велоперегони «Поліська Січ».

Марафон був присвячений 75-тій річниці заснування «Олевської республіки» і бойового шляху УПА «Поліської січі» під командуванням Тараса Бульби-Боровця.

Організатори проклали маршрут довжиною в 330 кілометрів, котрий долали велосипедисти в категоріях «Спорт» та «Туризм».

Учасники не тільки змагалися, а й отримали задоволення від мандрівкидивовижними місцями Полісся.

Участь в заході взяли велосипедисти з Київської, Львівської, Дніпропетровської, Донецької, Рівненської, Одеської, Хмельницької, Волинської, Черкаської, Миколаївської, Житомирської, Харківської, Закарпатської і Запорізької областей.

Наймолодшому учаснику ледве виповнилося 11 років, а найстаршому – за 60.

Перший день марафону стартував з міста Рівного і закінчився в місті Березне. На фініші спортсменів чекало активне дозвілля. На другий день учасники долали відстань до села Маринин. Після активного дозвілля учасникам підготували сюрприз-лотерею. Фінальний ривок завершився на Пагорбі Слави в Рівному, де на всіх чекало нагородження переможців, вручення сувенірів і нагород.

За підсумками трьох днів тріумфатором марафону став Щербацький Андрій (м. Київ), друге місце посів Кохан Антон (м. Київ),  а бронзові нагороди дісталися Соколову Дмитру (м. Одеса).

Організатори марафону – управління культури і туризму Рівненської ОДА, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Спілка велосипедистів Рівного та партнери.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

440 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 11 =