Як повідомляє прес-служба прокуратури на Рівненщині викрили працівника установи виконання покарань, який одержав від засудженого 500 доларів США неправомірної вигоди.
З власних джерел “Новинам по-рівненськи” стало відомо, що мова йде про Городоцький виправний центр №131. Один з начальників відділу установи вимагав гроші у засудженого за умовно-дострокове звільнення. Після чого, до правоохоронців звернулась з відповідною заявою, дружина засудженого.
У прокуратурі зазначають, що кошти правоохоронець одержав від посередника за сприяння у підготовці документів для умовно-дострокового звільнення засудженого від відбування покарання.
Працівнику виправного центру повідомили про підозру в одержання неправомірної вигоди. Вирішується питання щодо відсторонення підозрюваного від займаної посади та застосування запобіжного заходу. Досудове розслідування та процесуальне керівництво у цьому кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Рівненської області.21291292_481841442200589_389371733_nреклама реклама

 

994 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + девять =