05 травня 2018 року, оперативне командування «Захід», яке є правонаступником 13 Армійського корпусу, святкувало 77-у річницю. Про це повідомляє начальник прес-служби управління оперативного командування«Захід» полковник Анатолій ПРОШИН:
Нам є що святкувати, бо вперше за час проведення АТО офіцери управління оперативного командування «Захід» у повному складі повернулися до місця постійної дислокації, до своїх родин та домівок.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за незалежність та цілісність рідної країни.
Як би сумно нам не було, але нині ми вшановуємо усіх тих, хто крок за кроком наближає нашу перемогу.
Командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр ПАВЛЮК з вітальними словами звернувся до особового складу оперативного командування: Я дякую всім військовослужбовцям, які протягом тривалого часу попри всі труднощі з гідністю виконували поставлені перед ними завдання. Дякую всім, хто додав максимуму зусиль для формування та підтримання в постійній бойовій готовності війська нашого оперативного командування!
За мужність, відвагу та героїзм, стійкість та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань на території Луганщини та Донеччини, понад 200 військовослужбовців оперативного командування «Захід» були нагороджені відомчими нагородами та почесними відзнаками командувача військ оперативного командування «Захід».
Також присутніх привітали керівництво Рівненської області, міста Рівне та духовенство.
По завершенню урочистостей присутніх чекав святковий концерт.
430 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − шістнадцять =