фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

За даними деклараційної кампанії  – 2016 мешканцями Рівненщини  подано 8406 декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік,  що  1077 декларацій більше ніж за відповідний період минулого року .

«Мешканці Рівненщини витримали ще один тест. Адже декларування доходів громадян в Україні – своєрідний екзамен на порядність українців та відношення до своєї країни».- зазначив в. о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

За наслідками поданих декларацій  фізичними особами задекларовано 474 млн. грн. доходу, що на 79,7млн.грн. більше минулорічного показника.  Самостійно нараховані податкові зобов’язання  з податку на доходи фізичних осіб –  зросли на 3,6 млн. грн. та відповідно складають  14,9 млн. грн.

На підтримку Збройних сил України добровільно задекларовано 3,2 млн. грн. що є вагомим внеском забезпечення обороноздатності країни.

«В ході проведення цьогорічної кампанії декларування працівники територіальних органів ГУ ДФС у Рівненській області орієнтувалися на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, створення умов, які гарантують обслуговування платників на належному якісному рівні, зокрема, надання консультаційної допомоги по заповненню податкових декларацій та проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед громадян щодо виконання свого громадянського обов’язку перед державою шляхом добровільного декларування отриманих доходів», – зазначив  Анатолій Клячук

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

На Рівненщині обговорили програму кредитування для селян

Половина районів Рівненщини стали на шлях децентралізації

У Рівному патрульні затримали водія в стані наркотичного сп’яніння

У Рівному маршрутник їздив містом без водійських документів

У Рівному відбулися змагання з плавання серед ветеранів

Поліцейські Рівненщини розшукують зловмисника за скоєння тяжкого злочину

Майбутній електрогазозварник з Рівненщини став кращим в Україні

У Рівному 26-річний поліцейський постраждав у ДТП

На Рівненщині згоріла лазня, у поліції думають – підпал

562 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 3 =