Заслужена артистка України Ада Роговцеву наразі прибула у Рівне. Зустрічав її особисто міський голова Рівного Володимир Хомко. Вони разом прогулялися осіннім Рівним, після чого Ада Миколаївна відбула до своїх апартаментів у готелі „Мир”.

Нагадаємо, сьогодні ввечері о 19:00 годині в Міському палаці культури «Текстильник» (вул. Гагаріна, 6) відбудеться творчий вечір майже восьмидесятирічна актриса, яка за свою творчу кар’єру приміряла сотні образів, ділитиметься з рівнянами сокровенним.

27392Актриса приїхала до Рівного разом із дочкою-актрисою та режисером Катериною Степанковою, з якою разом зіграли у другій частині фільму «Варшавська мелодія для флейти», читатимуть поезію Лесі Українки, Ліни Костенко, Анни Ахматової, Марини Цвєтаєвої, сучасних українських поетів і власні вірші.

Читатиме Ада Роговцева також монологи зі свого творчого доробку. Аби підсилити емоції глядача, демонструватимуть відеоуривки з кінофільмів та вистав, у яких вона зіграла.  27393

ДОВІДКОВО.  А́да Микола́ївна Ро́говцева (16 липня 1937, Глухів, Сумська область, УРСР) – відома українська акторка театру та кіно, Народна артистка Української РСР, Народна артистка СРСР (1978). Герой України (2007). Дружина Костянтина Степанкова (Волощука).

Народилася в родині агронома. Навчалась в школі № 10 у Полтаві. 1954–1959 — навчання в Київському театральному інституті ім. І.Карпенка-Карого.

З 1958 р. — акторка Київського національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, де пропрацювала понад 35 років.

27394

Громадянська позиція. Під час російсько-української війни активно допомагала бійцям АТО, виступала з концертами перед воїнами АТО, організовувала збір коштів на шпиталь для українських військових і зібрала 52 тисячі на лікування поранених, за що у вересні 2015 в Росії проти неї було порушено кримінальну справу.

Після відходу з Київського національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки гастролює з концертними програмами та камерними театрами. У Київському академічному театрі драми і комедії на Лівому березі грає у виставах «Рожевий міст» та «Вася повинен зателефонувати», які поставила донька Роговцевої Катерина Степанкова.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

tomat_green-01

690 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять − 2 =