З початку року усі господарства області виробили сільгоспродукції майже на п’ять мільярдів гривень. Найбільше її виготовили на підприємствах Млинівського, Радивилівського і Рівненського районів.

Так, з початку року сільськогосподарські підприємства збільшили виробництво продукції тваринництва. Зокрема, птахоферми області виробили на 28 відсотків більше яєць, в той час коли по Україні спостерігається спад майже на 23 %. Водночас фермерські господарства збільшили надої молока та поголівя свиней на 7 та 13 відсотків відповідно, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Загалом господарства Рівненщини утримують понад 325 тисяч свиней та більше 175 тисяч великої рогатої худоби.

Разом з тим, сільгоспвиробники залучають додаткові кошти на нарощування виробничих потужностей, модернізацію тваринницьких комплексів, а також проведення сільськогосподарських робіт. Для цього аграрії залучають кредитні кошти.

«Так, з початку року залучено понад 130 мільйонів гривень. Виплатити позики аграріям допомагає  держава. Для цього із головної скарбниці в область надійде 4,3 мільйони гривень. Наразі на рахунки сільгоспвиробників поступило 3,7 мільйонів. Ці гроші сільгоспвиробники використають на погашення відсотків по кредиту на ведення агробізнесу», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

25_450x243

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

791 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − десять =

НОВИНИ