0bf9ea06a82a87aec659284c529b55d6У рамках закриття концертного сезону академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії виступив в Музеї книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога з великою концертною програмою «Музика в Острозькому замку».
З артистами приїхала група туристів із Рівного, яким, окрім концерту, була запропонована екскурсія по острозьких музеях. Отримати задоволення від класичної музики прийшли і жителі Острога.
У старовинних мурах Луцької башти звучала музика всесвітньовідомих композиторів: Моцарта, Штрауса, Чайковського, Хачатуряна, Скорика, а також музика з кінофільмів.
– Ми неодноразово бували в Острозі, зокрема, в Острозькій академії. Також наш оркестр виступав у Дубенському замку. Подібні заходи ми влаштовуємо для туристів із Рівного, які хочуть не лише послухати музику, але й побачити історичні пам’ятки. Необхідно зазначити, що в Острозі концерти відвідують також місцеві жителі, що майже не трапляється в інших містах, де глядачами є лише туристи з Рівного. Ми також плануємо побувати в Корці, Млинові, – розповіла начальник концертного відділу Рівненської обласної філармонії Ірина Томкович.
Туристи з Рівного також із захопленням прокоментували екскурсійну програму та виступ музикантів.­
– Я постійно слідкую за концертною діяльністю Рівненського камерного оркестру, – зазначив Іван Юрчук. – Особливо мені подобаються виступи в таких історичних місцях. Причому, кожного разу програма виступів різна, відповідно до визначних свят, пори року. Тому концерти завжди захоплюють.
На завершення заходу директор комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради Сергій Кибкало побажав артистам творчих успіхів і наголосив, що 2016 рік є особливим для Острога, адже краєзнавчий музей святкує 100-літній ювілей.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 12 =

НОВИНИ