Тренінг «Планування і впровадження ефективних громадських кампаній» для активістів Рівненщини, в тому числі субгрантерів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», пройшов у середу, 27 квітня, в приміщенні готелю «Оптіма» в Рівному.

????????????????????????????????????

Так, учасники навчання вчилися шукати однодумців для реалізації своїх ініціатив і правильно планувати громадську кампанію. Зокрема, визначали проблеми і формулювали ідеї для своїх кампаній/проектів. Після цього тренер заходу, експерт зі значним досвідом практичної громадської діяльності та роботи з національними і міжнародними донорами Альона Доля розповіла, як писати мету, завдання та методи реалізації громадської кампанії, формувати графік її реалізації та планувати ресурси та бюджет. Активісти також дізналися, як визначати очікувані результати проекту, правильно проводити його моніторинг та оцінка ефективності. Ще одним важливим компонентом навчання був підбір ефективної команди і налагодження співпраці з партнерами, зацікавленими сторонами.

DSC_0336

На практичних прикладах учасники тренінгу ознайомлювалися зі структурою проектної пропозиції і навіть виступили в ролі конкурсної комісії з оцінки конкретних заявок, що подавалися до різних донорських структур. І вже після цього терен Альоня Доля ділилася своїм досвідом щодо специфіки роботи з різними донорами, які на сьогодні пропонують свою підтримку громадським активістам для вирішення актуальних проблем в Україні.

Тренінг «Планування і впровадження ефективних громадських кампаній» був організований РОГО «Комітет виборців України» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

DSC_0352

Більше фото із заходу можна переглянути на сторінці організації у Фейсбуці.

Крім того, нагадаємо також, що Рівненський КВУ проводить опитування громадських активістів, представників громадянського суспільства Рівненщини з метою визначення тем для можливих заходів (навчань, обмінів досвідом, публічних акцій і т.і.), які варто було б провести в 2016 році. За результатами цього дослідження планується організувати низку інших тренінгів, семінарів, обмінів досвідом, що допоможуть активістам нашого регіону успішно реалізовувати свої суспільні ідеї/ініціативи/проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань і проблем.

Анкету можна знайти і заповнити на сайті організації.

Повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Подробиці вилучення 400 кілограм “сонячного” каменю у Рівному

У Рівному біля автовокзалу горів автомобіль

Президент призначив чотирьох голів райдержадміністрацій на Рівненщині

Майже 3500 жителів Рівненщини задекларували свої доходи

У Здолбунівському районі замислились про децентралізацію

Освітяни Рівненщини переймали досвід хмельницьких колег

Рівнянки поділились рецептом улюбленої паски

У Дубно презентували фільм місцевих авторів «Чорноболія»

Податкова міліція Рівненщини просить їм телефонувати, якщо маєте підозри щодо якості алкогольних напоїв

Німецькі інвестори планують налагодити виробництво електроприладів на Рівненщині

У “Рівнеліфті” СБУ вилучили півтонни бурштину

509 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =

НОВИНИ