фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Освоївши фах у сфері інформаційних технологій та маючи достатньо професійного досвіду, 39-річний рівнянин, працівник одного з банків, вирішив збагатитися за рахунок клієнта. Однак його протиправні дії припинили працівники відділу протидії кіберзлочинам в Рівненській області спільно зі службою безпеки фінансової установи.
Як встановили правоохоронці, працівник відділу інформаційних технологій банку, діючи з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу та, скориставшись послугою інтернет-банкінгу, таємно викрав гроші клієнта установи. Крім того, зловмисник підробив документи на переказ коштів в електронному виді, за допомогою яких здійснив незаконний переказ. У загальному власний бюджет банкіра поповнився на десять тисяч 500 гривень.
За фактами таємного викрадення чужого майна, підробки документів на переказ, несанкціонованої зміну інформації, яка обробляється в автоматизованих системах та зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, відкриті кримінальні провадження за частинами 1, 2 статті 185, частинами 1,2 статті 200 та частиною 3 статті 362 Кримінального кодексу України.
Як повідомив начальник відділу протидії кіберзлочинам в Рівненській області Поліського управління КП Департаменту кіберполіції НП України Олег Лепеха, за скоєні кримінальні правопорушення зловмиснику, якому повідомили про підозру, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до шести років.
Досудове розслідування триває.
Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
1 272 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 19 =

НОВИНИ