14-15 березня у місті Рівному відбулося двохденне навчання від РММГО «Фундація Регіональних ініціатив» – Базова школа ФРІ.

Учасниками заходу була активна молодь Рівного, яка мала змогу більше дізнатися про громадську діяльність та отримати корисні практичні навики від досвідчених тренерів.Засновник Рівненського осередку ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” Зураб Кантарія розповів учасникам про вступ до громадської діяльності, а громадський діяч, речник Громадянської мережі ОПОРА Андрій Токарський поділився досвідом про роботу з органами державної влади та місцевого самоврядування. Юрист, магістр міжнародного права та права ЄС Олена Романова розповіла про можливості для молоді та науковий туризм, а Христина Жук про бюджетні подорожі.

LUnfIvGWqX0
Заступник голови ВМГО ФРІ з регіонального розвитку, всеукраїнський координатор проекту “Твоя Країна”, реалізатор більше десяти авторських проектів Василь Кулевчук провів семінар про проектний менеджмент та провів практичну частину, де учасники прописували за алгоритмом проекти які можливо реалізують у Рівному.
ЗаслуженийлікарУкраїни, доктор медичних наук, профессорРостислав Сабадишин розповів про гендерні відносини та подискутував з учасниками на цю тему.
Голова РРМГО «ФундаціяРегіональнихініціатив»Ірина Черевко розповіла про роботу зі ЗМІ. Також учасники почули презентації про вже реалізовані проекти ФРІ.

Базова школа включала у себе не лишетеоретичнучастину, а й інтерактивнувзаємодію та різноманітніруханки.

XnSHLIrIClE

Учасникшколи Олег Яриніч сказав: “Цікава команда. Думаю, що вам не вистачаєсаме мене. Чекайте, я йду до вас.” А Поліщук Ольга прокоментувала так: “Базова Школа ФРІ наддаламенінезабутнійдосвід, а також я познайомилася з новими та цікавими людьми. Особливо менісподобавсявиступХристини Жук, яка надихнула мене вийтизісвоєїзони комфорту. Дякуюорганізаторам за з користю проведений час.”

СпіворганізаторІванкаПашинськакаже: “Я надзвичайнозадоволена, щоучасникиотрималикориснуінформацію і познайомились з багатьмановими людьми, а головне провели продуктивно час. Менібулонадзвичайноприємнобратииактивну участь у школі, оскільки я сама дізналасьбагатокорисного.”

Прес-служба РММГО «ФРІ»

Теґи:   
636 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − десять =