Наразі у Рівненській області понад 30 мешканців скористалися державною програмою кредитування для придбання котлів на альтернативному паливі. Про це повідомили в обласному управлінні «Ощадбанку». Відтак, позичальники отримали відшкодування частини суми кредиту на придбання електричних або ж твердопаливних котлів. Про це йшла мова і на селекторній нараді з регіонами під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

1

 «Це механізм, який дає населенню можливість переходити на альтернативні джерела енергії. Програма запрацювала лише в середині жовтня і результати випереджають очікування. На такі цілі Уряд виділив 50 мільйонів гривень», – розповів він.

 Довідково. Для того, аби оформити кредитування на придбання котлів потрібно звернутися до відділення «Ощадбанку». Кредит надається терміном на 3 роки. Позичальникам відшкодовується 20 відсотків тіла кредиту, але не більше 5 тисяч гривень. Ставка – 25 відсотків річних. Мінімальний обов’язковий власний внесок – 10 відсотків від вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1000 гривень, максимальна – 30 тисяч гривень.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

508 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 2 =

НОВИНИ