парфуми

На Рівненщині з 3 по 9 липня проходитиме Всеукраїнська акція «Заграва» 
Акція стартувала із пересувної фотовиставки «Армія Нескорених» біля Рівненської ОДА (м. Рівне, майдан Просвіти, 1), в рамках якої відбуватиметься демонстрація широкоформатних повстанських світлин.
Учасники акції, а це півсотня молодих людей з 14 регіонів України, побувають у місцях, пов’язаних з історією створення та діяльності УПА, 75-ліття якої відзначаємо цього року.
Поспілкуватися із учасниками акції можна з 12 до 15 год. біля приміщення ОДА.
Вже потому молодь вирушить у «патріотичний» тур.
У населених пунктах Рівненщини, куди завітають учасники акції «Заграви», відбуватимуться їх зустрічі із місцевими мешканцями, гутірки про історію національно-визвольних змагань з їх безпосередніми учасниками, відвідини військових меморіалів та музеїв.
Також учасники акції поширюватимуть серед громадськості брошури-комікси “Україна в боротьбі”, присвячені діяльності Української Повстанської Армії.
Організаторами Всеукраїнської акції є Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Спілка Української Молоді в Україні.
Метою «Заграви» є національно-патріотичне виховання молоді, дослідження сторінок історії визвольної боротьби УПА, популяризація славних сторінок української історії.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
348 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + три =