У результаті спільних скоординованих дій прокуратури Рівненської області з працівниками внутрішньої безпеки Державної пенітенціарної служби України із залученням співробітників УМВС України в області сьогодні, 28.10.2015, викрито начальника відділу однієї із пенітенціарних установ області, який одержав неправомірну вигоду.

1img

Майора внутрішньої служби затримано на «гарячому» під час одержання у своєму робочому кабінеті від засудженого 400 дол США за сприяння у вирішенні питання щодо умовно-дострокового звільнення, – повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.Це остання частина суми, яку службовець одержав від вказаного громадянина. Попередньо цьому ж начальнику відділу вже двічі під контролем за вчиненням злочину передано грошові кошти у сумі 6 тис грн та 2 тис грн. Ще 1 тис грн одержав його підлеглий.

На цей час слідчими прокуратури Рівненської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні вказаного злочину, відсторонення від посади та обрання запобіжного заходу.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

tomat_green-01

752 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =