парфуми1

Пісківську громаду Костопільського району в рамках роботи проекту ПУЛЬС відвідали консультанти з питань децентралізації. Там вони відвідали будівництво нової школи. Школа, в якій нині навчаються  діти, була визнана аварійною. Тож минулоріч у селі Пісків нарешті розпочали будівництво нового закладу. Завдяки активній позиції громади та  влади, спільними зусиллями владнали усі негаразди із землею і віднайшли кошти. У 2016 році на будівництво було виділено понад 16 мільйонів гривень. Минулого року восени лише розпочали будівництво, а вже сьогодні – збудовано два поверхи стін, змонтована покрівля, прокладені електро- та водомережі, встановлено енергозберігаючі вікна.Шк_піск1
Цьогоріч на школу передбачили вже 23 мільйони гривень, з яких 90% профінансує Державний фонд регіонального розвитку, решту додасть місцева влада. У майбутньому це буде сучасний заклад разом із актовою залою, перехідною галереєю та їдальнею. Також буде – стадіон і спортзал. Будується школа за європейськими нормами, зокрема, враховані енергозберігаючі технології, поблизу школи облаштовують твердопаливну котельню,  будуть окремі входи для учнів початкових класів.
В перспективі це буде опорна школа  розрахована на 226 місць. Зведення навчального закладу має велике значення для громади розповів голова Василь Ярмольчук. Адже село Пісків перспективне, бо знаходиться за 12 кілометрів від райцентру та 50 – від обласного. На  території Пісківської сільської ради проживає майже 2,5 тисячі жителів. Молоді сім’ї залишаються у селі, а народжуваність щороку зростає. Урочисте відкриття нової школи запланували на грудень 2017 року.
 Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ
1 002 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 2 =