Проект Палацу спорту по вулиці Макарова у Рівному – в лідерах за висновками комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з держбюджету
Ідею будівництва спорткомплексу  оцінено в 11 балів з можливих 12-ти.
Окрім Рівного, комісія підтримала проекти Палаців спорту ще п’яти міст України.Однією з основних вимог була наявність мінімум 2500 глядацьких місць, що у перспективі дасть можливість проводити змагання європейського рівня. Остаточна сума державної підтримки буде узгоджена із бюджетним комітетом Верховної Ради України. Щонайменше область отримає 15 мільйонів гривень. 
«Два місяці тому проект з будівництва спорткомплексу підтримав депутатський корпус, виділивши 5 мільйонів з обласного бюджету. Тепер і на державному рівні висловлюють фінансову підтримку. Тобто усі розуміють важливість даного проекту як для області, так і для держави в цілому. Адже на сьогодні в Україні не так багато спортивних баз такого рівня», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
На сьогодні триває тендер з визначення виконавця будівництва.
Нагадаємо, І-ша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня. При необхідності зала трансформуватиметься в концертний та виставковий зал.
Реалізація проекту триватиме декілька років. Наступні черги будівництва масштабного спорткомплексу передбачатимуть плавальний 50-ти метровий басейн, відкриті поля і майданчики для різних видів спорту, готель для учасників змагань.
«Проект амбітний та дорого вартісний, тому плануємо використовувати різні джерела фінансування – державний, обласний, міський. А у майбутньому сюди залучатимуть приватних інвесторів для розбудови розважальної та спортивної інфраструктури комплексу», – відзначив Олексій Муляренко.
«На сьогодні це уже не просто перспектива шістьох сучасних спортивних арен, а реальність, з чітко узгодженими бюджетами та джерелами фінансування, –відзначає генеральний секретар Федерації Баскетболу України Володимир Драбіковський. – Окрім баскетболу багатофункціональні спортивні арени зможуть приймати й інші види спорту, сучасні концерти та виставки».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
328 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 12 =

НОВИНИ