До обласної скарбниці надійшли 3 мільйони 900 тисяч гривень відповідно до Грантового контракту щодо реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади».

DSC_0893

Сьогодні у ході засідання постійної комісії облради з  питань будівництва та розвитку інфраструктури депутати, серед інших, обговорили питання «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік». Як повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк, ці кошти Євросоюзу надійдуть до спеціального фонду обласного бюджету. Але грантом передбачено співфінансування з місцевих бюджетів, де будуть створені ЦНАПИ. Тому в рамках грантового проекту з міського бюджету міста Дубно виділено 500 тисяч гривень, з міського бюджету м.Вараш виділено 650 тисяч гривень на розширення матеріально-технічної бази для вдосконалення роботи відповідних міських центрів надання адміністративних послуг.

Крім того, запропонованими змінами до обласного бюджету передбачається спрямувати 1 мільйон 600 тисяч гривень на будівництво спортивного залу Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи та 100 тисяч гривень на реконструкцію клубу під дитячий дошкільний заклад в с.Козлин Рівненського району.

Члени постійної комісії підтримали запропоновані зміни, але остаточне рішення буде прийняте за результатами голосування під час пленарного засідання облради 17 червня.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:   
609 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 8 =

НОВИНИ