Нещодавно Ротаракт клуб Рівне разом з представниками FitCurvesRivneКатериною Шкабарою та Лєною Соколовою відвідали дитячу школу – інтернат у селі Великі Межиричі, Корецького району.

41

Дівчата з  FitCurvesRivne запропонували дітям веселі танці та рухливі ігри під веселу музику. Також кожному вихованцю закладу було подаровано по парі спортивних шкарпеточок, щоб вони могли займатися спортом самотужки. Після веселих розваг на всіх діток чекав традиційний «солодкий стіл» з фруктами, печивом, соком та іншими солодощами.

45

Проте основною метою нашого візиту було написання листів. Ми розповіли, що невдовзі на всіх чемних та слухняних дітей чекає свято Святого Миколая. Дітям було запропоновано написати листи з побажаннями до Святого Миколая з описом добрих справ. Цікаво відмітити, наскільки різними виявилися бажання діток: меншенькі просили іграшки та теплий одяг, старші – електронні девайси та гаджети. Проте всі листи пронизані дитячою наївністю та вірою в чудо. Всі листи були зібрані, від скановані та поміщені в альбом офіційної спільноти «Ротаракт Рівне» http://vk.com/rotaractrivne?w=wall-47035010_285.

4243

Тепер кожен може спробувати себе в ролі доброго чарівника і здійснити бажання конкретної дитини.

4744

Якщо Ви вирішили здійснити мрію дитини, то оберіть лист який Вам довподоби і в коментарі під листом напишіть, що Ви обираєте цей лист – “Бажання буде виконане”. Приватним повідомленням чи коментарем повідомте свої контактні дані. Кожен подарунок про​си​мо запакувати у подарунковий папір та долучити до нього “відповідь” від Святого Миколая дитині. Ур​очисте вручення плануємо зробити на 20 чи 21​ грудня 2014 року. Кожен бажаючий може долучитися до цієї поїздки і вручити подарунок особисто для дитини при зустрічі.

4648

Ми щиро надіємося на Вашу активність та доброту.

Допоможіть діткам повірити в казку!

Тетяна Карцева, Ротаракт Клуб Рівне

1 076 переглядів

2 комментарі на “Чарівником може стати кожен!

  • 29-Лис-2016 о 17:37

    Неможу перейти по посиланню щоб вибрати листа! Скиньте на емейл

    Відповісти
  • 29-Лис-2016 о 17:38

    Неможу перейти по ссилці на групу де ті листи! Киньте ссилку на емейл

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =