Чотири підприємства Рівненщини, в котрих працюють інваліди, отримали право користування пільгами з оподаткування. Відповідне рішення прийняла обласна комісія з питань діяльності підприємств та громадських організацій інвалідів, яку очолює заступник голови ОДА Олександр Савчук.

«Підприємства «Журавушка», «Велес В», «Святобор Л» та «Олвік-1» увесь наступний рік з 1 квітня користуватимуться пільгами в оподаткуванні, – розповів Олесандр Савчук. – Разом з тим, комісія рекомендувала підприємствам 20 відсотків від отриманої державної допомоги у вигляді пільг використовувати на соціальні напрямки».

Тим часом, окрім своєї основної діяльності підприємства займаються благодійністю. Зокрема, допомогу військовим в зоні АТО постійно надає сарненське підприємство з деревообробки. Зокрема, як стверджує керівник фірми, вони неодноразово возили на схід продукти, доставляли дерево для будівництва бліндажів та ліки в Артемівський госпіталь. Також, за власні кошти відновили 58 одиниць військової техніки. Водночас, фірма взяла шефство над 12 бійцями, котрі перебувають в зоні АТО, та забезпечує їх одягом і спецобладнанням.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

Теґи:
426 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 3 =