грицакНині ведуться серйозні інформаційні атаки щодо постаті одного з претендентів на керівника спецслужби України Василя Грицака. З цього приводу у себе в Facebook у четвер своє бачення написав очільник “Правого сектора” позафракційний депутат Дмитро Ярош. Зоерема, депутат розкритикував тих, хто виступає зі звинуваченнями на адресу на в.о. голови СБУ генерал-полковника Василя Грицака:
“Йде війна із сильним і підступним ворогом – Російською імперією. У цей час будь-яке самопоборювання не йде на користь зміцненню обороноздатності України. Маю на увазі інформаційні атаки на Грицака, який останній рік теж працював в команді Наливайченка по відновленню дієздатності Служби і на посаді керівника Антитерористичного центру провів масу успішних антитерористичних операцій”.
Ярош зазначив, що знає Грицака як “офіцера, який особисто брав участь не тільки в планування, а і у виконанні бойових операцій, не ховаючись за спинами своїх підлеглих”.
“Чи стане генерал Грицак головою СБУ – не знаю. Але впевнений в одному – ті, хто поливає брудом бойового офіцера – мудаки. Вибачаюсь за неполіткоректність!..”

Також, своє бачення в блозі на “Українській правді” висловив політолог та журналіст Віктор Уколов:
“Грицак Василь Сергійович все життя працював у СБУ і не має жодного відношення до МВС та ЄДАПС, де працював його однофамілець Грицак Василь Миколайович.
Вперше за останні роки СБУ очолює професіонал Служби Безпеки, а не людина зі сторони.
Неймовірно, але Василь Грицак пройшов шлях від прапорщика-водія в 1990 році до першого заступника голови СБУ. Наскільки я знаю – це виключний випадок такої кар’єри.
Він не бізнесмен, не політик і не робив кар’єри у КГБ, що імпонує.
Василь Грицак до сьогодні бере участь не лише в організації, але й у проведенні спецоперацій, зокрема в зоні АТО, що свідчить про особисту хоробрість та бойову підготовку. Він не публічний і ефективний.

Факти з його біографії можуть свідчити самі за себе:

1. Найвідомішою справою в кар’єрі Грицака стало затримання генерала МВС Олексія Пукача пізніше засудженого до довічного ув’язнення за безпосереднє виконавство вбивства Георгія Гонгадзе.

2. Саме Василь Грицак керував операцією зі знешкодження групи 27 диверсантів в Одесі 8 квітня. Група, яку затримали тоді, готувала проголошення Одеської народної республіки, вбивство цілого ряду посадових осіб та підрив мостів. Одеса зобов’язана своїм спокійним життям серед інших особисто Василю Грицаку.

Біографія:

Василь Сергійович Грицак народився в селі Буща на Рівненщині 1967 року. Закінчив історичний факультет Луцького держпедуніверситету. Службу в СБУ Грицак почав у 1990 році зі звання прапорщика та посади водія на Рівненщині, але уже в 30 років дослужився до генерала. В СБУ працював в департаменті захисту державності. З 2005 по 2006 рік був начальником Київського обласного управління СБУ, з 2006 – начальник Київського міського управління СБУ. З 2008 по 2009 – начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області. В 2009 році – заступник Голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України. З листопада 2009 по березень 2010 – перший заступник Голови СБУ – начальник Головного управління “К” по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.
З приходом до влади Януковича – відставка.
Кар’єра Грицака як відверто “помаранчевого”, призупинилася В СБУ він повернувся лише 7 липня 2014 року, посівши ту ж посаду, з якої і пішов 2010-го.”

Мілана Маркевич

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині триває конкурс проектів з енергоефективності

РІВНЯНИН ОЛЕКСАНДР ЗАЙЧУК ПРО ПОДОРОЖ НА “ЛІНІЮ ФРОНТУ”

На обліку у Рівненському обласному військкоматі перебуває майже сім сотень учасників АТО

Владика Іларіон у місті Райне (Німеччина) провів зустріч із Товариством допомоги східній Європі

Байкери зі всієї України провели на Острожчині мотофест

Що “передають” засудженим Катеринівської колонії…

Сьогодні у Рівненському районі – День жалоби

tomat_green-01

711 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 2 =