«Автобус 2015», — саме під такою назвою впродовж червня працівники Державтоінспекції проводитимуть профілактичні заходи щодо профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

PM623image001

Проведення цих заходів спрямовуватиметься насамперед на дотримання Правил дорожнього руху. Зокрема, звертатиметься увага на виявлення порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху тощо.

Під час проведення заходів особлива увага приділятиметься питанням діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберіганню транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв, – повідомив заступник начальника управління Державтоінспекції Рівненщини Віктор Мороз.

За результатами проведених заходів та про виявлені недоліки буде поінформовано голів обласної та районних (міських) держадміністрацій з внесенням пропозицій щодо усунення недоліків у роботі пасажирського автотранспорту з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами.

Повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині чоловік облив себе бензином та підпалив

На Рівненщині два автомобілі незаконно перевозили дуб

593 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 8 =