парфуми

аналіз водиРейтинг комунальних водопроводів Рівненської області за якістю питної води, що постачається населенню оприлюднив Рівненський обласний лабораторний центр. 
Стан забезпечення населення питною водою є одним з основних життєвих благ людства.
Безпечність води, що споживається людьми, має один з визначальних впливів на вирішення питання збереження та покращення здоров’я населення, продовження середньої тривалості життя.
За даними ВООЗ забруднена питна вода викликає 70-80% всіх наявних захворювань, які на 30% скорочують тривалість життя людини. Через вживання забрудненої води хворіє більше 2 млрд. людей на Землі, з яких 3,5 млн. вмирає (90% з них становлять діти молодше 5 років).
Рівненська область одна з небагатьох в Україні, де для питних потреб використовується вода лише з підземних джерел.
Спеціалісти лабораторного Центру склали рейтинг комунальних водопроводів області, з якого мешканці Рівненщини можуть дізнатися про стан забезпечення цим життєвим благом у різних регіонах області.
Критеріями оцінки були виключно показники якості питної води, яка подається водогонами до споживача (відповідність питної води за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками). Інженерно-технічний стан водопровідних споруд та мереж у рейтингу не враховувався.
Отже, до першої трійки кращих комунальних водопроводів області увійшли: КП «Рівнеоблводоканал» (м. Рівне), Кузнецовське міське комунальне підприємство (м. Вараш) та КП «Дубноводоканал» (м. Дубно).
З рейтингом комунальних водопроводів області можна ознайомитись на інфоргафіці: 20228753_789953354499875_167206239793476339_n
Теґи:
1 697 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + пять =

НОВИНИ