Бізнесмени, посадовці та експерти у галузі економіки з Рівненщини беруть участь в Українсько-чеському бізнес-форумі. Масштабна міжнародна подія відбувається 18-19 листопада у Києві.
Чеську бізнес-делегацію, до якої увійшли представники різних секторів економіки, очолив президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі. Після пленарної частини, де висвітлюються пріоритетні напрями українсько-чеського співробітництва, відбудуться переговори між представниками ділових кіл двох країн
Делегацію від області очолив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. «Ми зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків із Чехією, тому будемо переконувати їхній бізнес, що Рівненщина – це сприятливий регіон для інвестицій. У нас є для цього суттєвий ресурсний і виробничий потенціал. Нам потрібні нові контакти, інвестиції та робочі місця», – відзначив Віталій Коваль.
Єдина експозиція на Форумі – від Рівненської області.
Серед учасників делегації від області – представники таких потужних рівненських підприємств як приватне підприємство «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС», ТОВ «РІВЕНЬ ЛТД», приватне підприємство «ВІЛІС», приватна всеукраїнська група компаній «РЕНОМЕ», а також Міжнародного аеропорту «Рівне», Агенції регіонального розвитку Рівненської області, агенції із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне».
Нагадаємо, що до пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА 
185 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =