16022454236_29fecac3b1Залишити лише два типи голосування «відкрите фіксоване» та «таємне» за виключні питання, внісши відповідні зміни до регламенту Рівненської міської ради, пропонує депутат Святослав Євтушенко.

За його словами, нині є три типи голосування у міській раді – «відкрите фіксоване»,«відкрите нефіксоване» та «таємне».

– Я ж пропоную відмінити «відкрите нефіксоване» голосування, яке не передбачає поіменної фіксації результатів. Натомість залишити «відкрите фіксоване» за всі рішення, окрім питань за «персоналій», наприклад, обрання секретаря ради, кандидатів на нагороду «Гордість міста» тощо. Також результати такого поіменного голосування обов’язково мають щоразу висвітлюватися під час засідань на екранах, які розміщені у сесійній залі. Це дозволить громаді краще контролювати роботу депутатів, а нам – бути впевненими, що голос зарахований, – каже Святослав Євтушенко.

А також додає, що раніше депутати від деяких політичних партій наполягали на тому, щоб було «відкрите нефіксоване» голосування.

– Пояснювали це тим, що на них може здійснюватися тиск від керівництва чи від громадян у випадку «не правильного» голосування. Я ж вважаю, якщо людина вже наважилася стати депутатом, то повинна мати сміливість відповідати за прийняте рішення, – переконаний Святослав Євтушенко.

Окрім того, Святослав Євтушенко каже, що депутати міськради не можуть поєднувати мандат із роботою на посаді заступника міського голови, як це відбувається у Рівному. Тому пропонує врегулювати ще й це питання у відповідності до ст. 51 Закону України “Про місцеве самоврядування”.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному міжнародні фахівці розкажуть, як не стати жертвою торгівлі людьми

Молодь Рівненщини запрошують до Литви на Фестиваль

У Рівному чоловік попався на крадіжці бруківки

ПРИЧИНУ СМЕРТІ МОБІЛІЗОВАНОГО НА РІВНЕНЩИНІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ПРАВООХОРОНЦІ

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ПІДРІЗАВ ДРУЖИНУ

НА ДУБРОВИЧЧИНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ДТП ЗАГИНУЛА ВЕЛОСИПЕДИСТКА

Дитяча книгозбірня Рівненщини – переможець Всеукраїнського конкурсу

На Рівненщині відкриється виставка «Графіка Ніла Хасевича»

tomat_green-01

489 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

НОВИНИ