У ході засідання члени постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села відмовили кільком комунальним закладам у проханні поділу земельних ділянок, які перебувають у їх користуванні, щоб не було зловживань.

До обласної ради звернулись комунальні заклади Здолбунівський будинок – інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, Рівненський обласний інститут післядипломної освіти  та обласний перинатальний центр з однаковим проханням – надати дозвіл на поділ земельних ділянок, які знаходяться в їх постійному користуванні. Такі прохання повинні затверджуватись рішенням сесії обласної ради.

Тож сьогодні профільна постійна комісія розглянула зазначені звернення.

Як наголосив голова постійної комісії Ігор Брошук, жоден заклад не вказав у листі причину та мету поділу земельної ділянки. А це наводить на думку, що в місті, де земля дорога, хочуть використати такий механізм для відчуження землі та використання її поза основним призначенням закладів.

– Депутати уникають навіть натяку на зловживання, тому профільна комісія рекомендує не виносити ці питання на розгляд чергової сесії 12 червня. Я вважаю це правильно, потрібно додатково вивчити ці питання, ми та громада має знати мету такого поділу, – зазначив голова облради Михайло Кириллов. 

Представників закладів, які могли б прояснити ситуацію, на засіданні постійної комісії не було.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Розвідник з Рівненщини загинув в бою під Мар’їнкою

На Рівненщині пенсію отримують понад тисячу переселенців

Рівненщина приймає учасників VI Всеукраїнської спартакіади серед військових ліцеїв

tomat_green-01

426 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =