DSC_09896 вересня відбулося засідання президії Рівненської обласної ради, яке провів перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук. Участь у засіданні взяв також прокурор Рівненської області Олег Соболь. Під час засідання голова постійної комісії облради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Валявка закликав депутатів захистити інтереси громади Рівненщини від нечистих на руку підприємців, які хочуть незаконно видобувати бурштин.
– Прошу всіх депутатів та присутнього тут прокурора області захистити громаду Рівненщини від підприємців, які отримавши відмову від обласної ради в надані дозволу на видобуток бурштину позиваються до Державної служби геології і надр у Рівненський окружний адміністративний суд. Прошу об’єднати зусилля депутатів та політичних партій проти компаній, які намагаються в обхід процедури отримати спецдозвіл на видобуток бурштину. Також прошу, щоб апарат та юридична служба облради виступили третьою стороною у цих судових засіданнях. Наразі маємо чергову ситуацію, коли правомочне рішення депутатів хочуть відмінити, а в судовому порядку планують нав’язати нам свою волю, – зазначив Володимир Валявка.
Голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури, керівник фракції Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина» Микола Кучерук повністю підтримав свого колегу та наголосив, що обласна рада повинна мати в суді сильну юридичну підтримку та звернувся до прокурора Рівненської області Олега Соболя захистити інтереси громади Рівненщини.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
452 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − три =