В ході засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря члени комісії погодили зміни до бюджету на 2018 рік, які депутати затвердили на сесії обласної ради.
Зокрема, видатки бюджету розвитку розподілили наступним чином: 139,1 тис. грн. спрямовано на капітальний ремонт внутрішнього та зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій для Клеванської загальноосвітньої санаторної школи – інтернат I-III ступенів; 522,7 тис. грн. виділено на капітальний ремонт покрівлі навчального корпусу ВПУ №25 смт. Демидівка; 948,3 тис. грн. на капремонт покрівлі майстерні ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей», а також 1 млн. грн. на капітальний ремонт частини будівлі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Крім того, на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню спрямовано 1 млн. 820 тис. грн., з них – 1,5 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі «Хірургічного корпусу» Рівненської обласної клінічної лікарні та 320 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки для Рівненської обласної дитячої лікарні.
Також, на завершення реконструкції вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технології для Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни виділено 425 тис. грн. і 180 тис. грн. на придбання апарату медичного обладнання для Рівненського обласного лікувально-діагностичного центру.
На забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби спрямовано 1млн. грн.. Зокрема, 500 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі житлового корпусу №1 КЗ «Тучинський геріатричний пансіонат» та 500 тис. грн. на капремонт будівлі адміністративно-побутового корпусу по вул. Бедівельників, 1 в м. Рівне, для розміщення центру соціально-психологічної допомоги.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
219 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × один =

НОВИНИ