43 школяра з Авдіївки, Торецька та Степного Донецької області приїхали на Рівненщину на зимові канікули.
Це не перше перебування дітей із прифронтової зони в нашій області. Зокрема, влітку майже 400 дітей зі Сходу оздоровлювалися в санаторно-оздоровчих комплексах Рівненщини. Цього разу школярі Донеччини проживають в сім’ях села Хорів Острозького району, смт Млинів та Рівного. Частина учнів – у санаторно-оздоровчому закладі «Електронік» Рівненського району.
«В цей час, коли єднання Сходу і Заходу країни є вкрай актуальним, важливо, аби діти знайомилися із звичаями та традиціями нашого краю, щоб потім розповідати про це своїм друзям, знайомим, рідним», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Голова ОДА розповів, що для дітей з Донеччини підготували різнобарвну та цікаву програму перебування, яка включає й екскурсії Рівненщиною та у місто Львів. Зокрема, вони відвідають місто Острог, Межирицький Свято-Троїцький чоловічий монастир, Музей бурштину, культурно-археологічний центр «Пересопниця» та історико-меморіальний заповідник «Козацькі могили».
«Крім екскурсій, на школярів чекають розваги на льодовому катку, флеш-моб, боулінг, майстер-класи, дискотеки, відвідування басейну, кінотеатру, спортивні змагання та інтелектуальні ігри. Також вони візьмуть участь у святі ялинки, що проходитиме в облмуздрамтеатрі 9 січня. А «родзинкою» їхнього перебування на Рівненщині стануть  Різдвяні свята, коли діти колядуватимуть та щедруватимуть разом зі своїми однолітками», – підкреслив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
322 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − один =

НОВИНИ