У соціальних мережах стала ширитись інформація, про намір Рівненського слідчого ізолятора – закупити алкоголю на  10 507 грн. Така інформація стала доступною для громадськості завдяки системі публічних закупівель “PROZORRO“.
bezy-myanny-j99
bezy-myanny-j98
Сайт “Новини по-рівненськи” поцікавився у пенітенціаріїв, для чого СІЗО така кількість алкоголю. Виявляється на базі установи ще у 2013 році відкрито магазин під назвою «Лавка майстра». Це заклад громадського харчування для персоналу та відвідувачів, а ще там можна не лише ознайомитись, а й придбати продукцію підприємств виправних закладів.
лавка майстра
“Всі необхідні документи – дозволи, акти обстеження, висновки, ліцензії, патент, які передбаченні чинним законодавством, в наявності, в тому числі для продажу алкогольних та тютюнових виробів”, – розповідає Марія Панчелюга з прес-служби ДПтС.
Варто зазначити, що дана торгівельна точка розташована на території прилеглій СІЗО поза межами охороняємого об’єкту. Тобто доступу до магазину у засуджених та ув’язнених не має.
До слова, прибуток отриманий від торгівельної діяльності магазину зараховується у спецфонд установи і в подальшому використовується для утримання слідчого ізолятора.
Довідково: Установи виконання покарань та слідчі ізолятори Державної кримінально-виконавчої служби України згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1017 від 08.08.2007 року «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися органам та установам Державної кримінально-виконавчої служби» мають право здійснювати торгівельну діяльність, а саме відкривати заклади громадського харчування для персоналу та відвідувачів.
Вікторія Малецька
1 042 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − дванадцять =