Продемонструвати майстерність з кульової стрільби, хорошу фізичну форму, теоретичні та практичні знання та навики – таке завдання поставили перед начальниками міськрайвідділів та очільниками галузевих структур УМВС України в Рівненській області.

Іспитів у керівників міліцейських структур розпочалися із зустрічі з начальником УМВС України в Рівненській області Миколою Щируком.IMG_4651

— Зважаючи на останні події в державі, ми повинні як ніколи бути уважними до людей, — звернувся до присутніх Микола Щирук. — У наших лавах не повинно бути жодних проявів дискредитації системи правоохоронних органів. Але водночас ми повинні підтримувати один одного під час служби та в позаробочий час. Адже саме у чесності, прозорості та злагодженості у роботі полягає ефективність нашої повсякденної праці.

IMG_4750

Проводились заняття на вимогу Міністерства внутрішніх справ України. Протягом травня-червня подібні навчання пройшли всі працівники органів внутрішніх справ Рівненської області.

— Іспити із загально-профільних дисциплін, тактико-спеціальної підготовки, вогневої підготовки здали начальники галузевих служб, а також начальники міскрайвідділів органів внутрішніх справ області, — зазначив начальник підполковник міліції Ігор Федорчук. — За результатами заліків ми можемо дати оцінку кожному очільнику міліцейських структур Рівненщини. Кожен керівник своїм особистим прикладом показав як правильно діяти в різних ситуаціях та на практиці продемонстрував володіння вогнепальною зброєю

Безымянный

У прес-службі УМВС України в Рівненській області запевняють, що всі керівники міліцейських структур Рівненщини проявили високий рівень професіоналізму та боєвої готовності.

IMG_4646

За інформацією mvs.gov.ua

 

Теґи:
612 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =