Обласне управління охорони здоров’я Рівненської ОДА підписало угоди на поставку 26 одиниць сучасного кардіологічного обладнання для відділення інтервенційної радіології обласної лікарні на загальну суму майже 8 мільйонів гривень
Це стало можливим завдяки реалізації на Рівненщині проекту Світового банку, яким, окрім іншого, передбачається створення серцево-судинного центру на базі цього відділення.
«У рамках проекту передбачається облаштування в Рівненській обласній лікарні сучасного серцево-судинного центру із новою ангіографічною операційною. Центр має бути забезпечений усім необхідним обладнанням. Таким чином можна буде забезпечити оперативну допомогу пацієнтам, що доставлятимуться з районів нашої області упродовж терапевтичного вікна», – розповідає начальник обласного управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук.
В свою чергу керівник групи впровадження проекту на Рівненщині Сергій Рибачок розповідає, що закупівля обладнання проводилися згідно правил Світового банку за процедурою міжнародних конкурсних торгів та були розділені на лоти.
По першому лоту, а це закупівля ангіографічного комплексу та дизель-генератора до нього, перемогла компанія Siemens, по другому та третьому лотах – українські постачальники-компанії «Ілатанмед» та «Протек Солюшнз Україна».
«Таким чином вже до кінця року компанія «Протек Солюшнз Україна» має поставити до обласної лікарні кардіо-васкулярний сканер вартістю більше 3 мільйонів гривень. А компанія «Ілатанмед» повинна поставити 7 найменувань кардіологічного обладнання загальною вартістю 4,5 мільйони гривень. Серед цього обладнання – дефібрилятори, електрокардіографи, монітори  нагляду за станом пацієнта, апарати для тимчасової кардіостимуляції, апарати штучної вентиляції легень та інше», – зазначив Сергій Рибачок.
За словами керівника групи впровадження проекту, згідно умов договору компанії-переможці торгів мають 125 днів для поставки обладнання у лікарню.
Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
479 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 1 =