Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду».

Верховна Рада ухвалила цей Закон 14 травня.

Документом уточнюються умови про збереження за працівниками місця роботи, посади та виплати їм компенсації середнього заробітку.

Законом також запроваджується надання відстрочки від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності педагогічних працівників призовного віку з повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади, за умови повного навантаження на займаній посаді, – на весь період їх роботи за спеціальністю незалежно від місця роботи. На даний час право на таку відстрочку мали педагогічні працівники на період їх роботи за спеціальністю лише у сільській місцевості.

Крім того, у Законі «Про військовий обов’язок і військову службу» закріплюються встановлені іншими законодавчими актами гарантії для громадян України, які призвані на військову службу.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Засуджені Дубенської виховної колонії, що на Рівненщині, приступили до здачі ЗНО

Президент України вручив державні нагороди двом міліціонерам із Рівненщини

На Здолбунівщині три дні жалоби – за загиблим розвідником

tomat_green-01

455 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 17 =