Святом Першого дзвоника розпочався новий навчальний рік для вихованців Дубенської виховної колонії. Підготовка до шкільного процессу розпочалася завчасно – було проведено косметичні ремонти класних приміщень, фарбування меблів.

фото1
На урочисту лінійку завітали – заступник начальника управління Володимир Пучко, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими управління Олександр Кузик, священнослужитель Свято-Георгіївського храму протоієрей отець Сергій Новосад, начальник сектору опіки та піклування служби у справах дітей Дубенської міської ради Роман Кобилянський, начальник міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Дубенської міської ради Віра Павлюк, методист Дубенського міського відділу освіти Іван Лішанов. Гості свята подарували вихованцям подарунки у вигляді учнівських зошитів та шкільного приладдя.

фото3
Після лінійки учні та вчителі попрямували до навчальних класів, де відбувся перший у цьому році урок.
«День знань в колонії майже нічим не відрізняється від першовересневої лінійки у звичайній школі: гімн України та урочисте внесення державного прапору, вітання педагогів та слова вдячності за нелегку працю з боку учнів. Цьогоріч до школи підуть 56 учнів, яких навчатимуть 10 педагогів», – коментує начальник управління Олександр Адамець.

фото4

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

468 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 6 =