фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

ДПІ у м. Рівному нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. А відтак рівняни – платники цього податку, а таких у Рівному налічується понад сім тисяч осіб, уже до кінця поточного місяця отримають податкове повідомлення-рішення з визначеною сумою плати за землю. Сплатити її фізичними особами необхідно буде протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення-рішення.

Зауважимо, що фізичні особи несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання з плати за землю. Таким чином, якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у розмірах, встановлених ст.126 ПКУ.

Зволікати зі сплатою земельного податку не варто, адже на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом встановленого терміну нараховується пеня у порядку, визначеному ст.129 ПКУ.

Повідомляє відділ організації роботи ДПІ у м. Рівному

Теґи:
683 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × один =

НОВИНИ