«Щоб пояснити феномен daKooka, не вистачить ані слів, ані пальців рук. І навіть просто знайомство з піснями представляє її не дуже. Потрібно долати бар’єр звукового файлу і йти на концерт. Лише там можна побачити, як вільно і розкуто тече звук, шукає оболонку для втілення натхнення і як, подібно до дружніх розмов, будується діалог між артистом на сцені і глядачем» © Cultprostir.ua
Вона не підпадає під жодні шаблони сучасного сценічного образу. Вона не любить робити так, як “треба”. Вона робить лише те, що їй подобається і завжди по-новому, врозріз з усіма стереотипами: свіжо, оригінально, вільно.
daKooka – талановита вокалістка, автор і виконавець пісень, піаністка, діджей і навіть учасниця шоу “Голос Країни”.
Великий сольний концерт із презентацією нового альбому відбудеться у Рівному вже 2 червня о 19:00 в клубі «Catarsis»! У  програмі концерту абсолютно свіжа програма із новим танцювальним звучанням та перевірені улюблені хіти.
Ніхто не веде себе настільки невимушено на концертах, як ця неймовірна дівчина. І ніякий аудіозапис не передасть ту атмосферу, яка панує на концерті.
Довіряючи творчим стихіям, daKooka здатна бути своєю і в стилі інді-поп, і в фанку, і в драм-н-бейсі, і в танцювальній електроніці, і навіть в інтерпретаціях східних мантр.
За плечима daKooka – виступи в Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Латвії, Литві, Білорусі та Україні, участь у фестивалях Atlas Weekend, Koktebel Jazz Festival, Kazantip, Файне Місто, Respublica, Mirum Music Fest, Global Gathering і багато іншого… Це те, що не можна пропустити!
Вхід: 150 грн – передпродаж | 200 грн – в день концерту
Квитки можна придбати:
– «Catarsis» (вул.Коперника, 9)
– «Muzzon» (ТЦ Злата Плаза, підземний комплекс)
– онлайн цілодобово: http://dakooka-rivne-2018.2event.com/uk
Зустріч концерту в Facebook: https://www.facebook.com/events/398799887268537/
Зустріч концерту в ВК: https://vk.com/dakooka_rivne_2018
Довідка: 063 733 22 28

Теґи:   
226 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 10 =