Завтра, 5 листопада, до Рівного завітають понад 150 учасників Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
Акція започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій та курсує містами України. До цього Потяг вже побував у Вінниці, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Тернополі, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську, Львові, Мукачевому, Ужгороді та Луцьку. З Рівного потяг повернеться до столиці.
Тож, о 9 годині на залізничному вокзалі Рівного учасників акції – студентів, активістів та військових зі Сходу – зустрічатимуть представники влади, волонтери та молодь.
Потому о 10.00 на кладовищі «Нове» пройде церемонія покладання квітів і вінків до пам’ятників та могил загиблих учасників АТО, Героїв Небесної Сотні.
Далі для учасників акції запланували екскурсію. А о 15 годині відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ щодо результатів реалізації Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» (Майдан Просвіти, 2, велика зала засідань).
О 15.30 на Майдані Незалежності обласного центру пройде концерт за участю представників «Потягу Єднання».
Нагадаємо, Всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткували з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу, розвитку волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, налагодження діалогу і зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.
За повідомленням управління освіти і науки ОДА
Теґи:
556 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × чотири =

НОВИНИ