Сьогодні 20 січня, до Центральної артилерійської бази озброєння, що на Рівненщині, завітали близько 30 учнів Сарненського професійного аграрного ліцею № 21. Щоразу під час підготовки таких заходів командування військової частини сприяє у залученні до знайомства зі Збройними Силами України якомога більшої кількості учасників.1 (3)
Заступник артилерійської бази по роботі з особовим складом підполковник Віктор Слободзян переконаний в тому, що ці учні після повернення до свого ліцею будуть із захопленням розповідати про день, проведений в армії, адже кожен із них прикладах ознайомився зі всіма аспектами військової служби. Вони відвідали казарму та у виробничі цехи бази, де з початком антитерористичної операції на Сході країни налагоджено ремонт ракетно-артилерійського озброєння.
У ремонтників робота кипить, як у мурашнику. На різних епапах відновлення перебувають 152-мм гармати-гаубиці Д-20, «МСТА-Б», «Гіацинт-Б», 100-мм протитанкові гармати МТ-12. Усюди вправно, чітко і без метушні працюють професіонали. Тут на гарматах проводиться повний цикл ремонтних робіт, починаючи з розконсервації, розбирання на основні вузли й механізми та закінчуючи випробуванням гармати холостим та гідро пострілом.3 (2)
Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини підполковник Микола Верзун, такі заходи дозволяють популяризувати армію серед підростаючого покоління і переконати майбутніх захисників Вітчизни у тому, що нині служити престижно.Погоджується зі словами офіцера і викладач предмету «Захист Вітчизни» Андрій Жабчик. Він переконує, що його вихованці лишилися задоволеними, адже одна справа – слухати про військову службу, а зовсім інша – побачити все на власні очі.
 Про це повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській областіпідполковник Віктор Шубец
501 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =

НОВИНИ