парфуми 1

Донька, рівнянки Людмили Беседіної, яка загубилась у лісі просить небайдужих людей про допомогу. Про це Тетяна Беседіна пише у себе на сторінці у Фейсбуці:
І знову прошу допомоги. Завтра 08.08.2017 о 14.45 знову таки на сарненському кільці біля кафе “Райський сад” збирається група волонтерів для пошуків Беседіної Людмили (моєї мами), яка пішла 31 липня до лісу і не повернулася. Волонтерів у лісі очолять професійні лісничі. В лісі може бути мокро, тому бажано мати більш-менш водостійке взуття. Якщо є можливість під’їхати машиною, то було би непогано. Легкові авто в лісі не пройдуть, але до початку лісу доїдуть. В нас вже є досвід, що на іномарках- легковиках краще не заїжджати… Старі жигулі, позашляховики, ниви по-за конкуренцією. Буде парочка авто, якими за пару ходок ми завеземо людей в ліс до місця, від якого розпочнуться пошуки.
Я розумію, що хтось може подумати: на що вони сподіваються?.. Так, надії майже нема. Але поки є хоч наймізерніша, ми не можемо зупинитися. Знаючи маму, вона буде землю їсти, щоб вижити. Тому я не можу скласти руки, уявляючи, що вона ще намагається жити. Можливо в когось просто є можливість завезти людей, а потім забрати, навіть якщо немає можливості лишитись на пошуки. Допоможіть, будь ласка!
Мій тел.: 050 375 55 53, 097 847 99 57
Нагадаємо, ще 31 липня рівнянка Людмила Беседіна, поїхала в ліс по ягоди та гриби, що поблизу села Нова Любомирка Рівненського району та досі не повернулась. 11
Жінка була одягнена у білу сорочку, білу кепку, сині спортивні штани, чорні з червоними вставками кросівки.
Громадян, які володіють будь-якою інформацією про зниклу, просимо повідомляти за телефонами 097 21 92 750 або 102.реклама реклама
13 634 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − пять =

НОВИНИ