парфуми

лікиБільше 73 тисячі мешканців Рівненщини вже отримали життєво необхідні ліки в рамках програми «Доступні ліки»
Нагадаємо, з 1 квітня в області впроваджено урядову ініціативу, у рамках якої люди із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом II типу можуть отримати препарати безкоштовно, або купити зі знижкою.
Як розповіла заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, хворим лише потрібно звернутися до лікаря за рецептом та придбати медикаменти в аптеках, залучених до програми. А таких закладів в області достатньо. Кожна друга аптека Рівненщині бере участь у державній програмі «Доступні ліки». Якщо ж необхідного препарату в одній аптеці немає, то варто звернутися в іншу.
На аптеці, яка бере участь в програмі «Доступні ліки» має бути спеціальна позначка
Перелік аптек за посиланням http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/pressa/pressa/ph/lik.doc
«Урядова ініціатива «Доступні ліки» вже показала свою ефективність та набирає обертів. Найбільша кількість людей, які скористалися пільговими рецептами у Рівному, Сарненському, Березнівському та Здолбунівському районах. Активніше потрібно долучатися до державної програми в об’єднаних громадах. Найменша кількість людей, які отримали препарати безкоштовно, або зі знижкою, саме в ОТГ», – наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.
Варто додати, що урядова ініціатива «Доступні ліки» окрім фінансової підтримки людей, має глобальну мету – створити правильний маршрут для пацієнтів, щоб вони отримували потрібні ліки. Люди не повинні займатися самолікуванням чи керуватися рекламою у виборі ліків, а йшли до лікаря і отримували рецепт. Це основна ціль медичної реформи.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
1 123 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =