На Рівненщині триває загальнонаціональна кампанія «Лікар для кожної сім’ї»
На сьогодні вже майже 160 тисяч жителів області заключили декларації з сімейними лікарями, терапевтами чи педіатрами.
Як показують результати кампанії, сімейні лікарі є наразі найбільш затребуваними і  більшість людей, що підписали декларації з лікарями, обрали саме їх.
Своїм секретом успіху поділилась сімейний лікар Бугринської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Зоя Созда, котра вже набрала оптимальну рекомендовану кількість пацієнтів. Нагадаємо, сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів.

Зоя Созда працює лікарем уже 30 років.
«Люди альтернативи шукати не збиралися, я їх влаштовую. Мабуть, пацієнти були такими активними, бо наперед знали про кампанію з вибору лікаря. Спеціальної кампанії по інформуванню людей не розгортали, пацієнти самі телефонували, питали, ми їх заспокоювали, що це почнеться з квітня, не поспішайте», – каже лікар.
Важливим чинником успіху кампанії сімейний лікар називає сприяння місцевої влади.
«Пропускна спроможність була висока: нам сільська рада організували два ноутбуки, бо та техніка, яка в нас була до того, не тягнула», – розказує Зоя Созда.
В амбулаторії є електрокардіографи, лабораторія, тож загальноклінічні аналізи виконують на місці, для надання первинної допомоги є всі можливості.
Тим часом, за минулий тиждень лідерами у підписанні декларацій стали Зарічненський, Радивилівський та Дубенський райони. Визначено першу трійку лідерів і серед об’єднаних територіальних громад – Бугринська, Клесівська та Деражненська ОТГ.
А от у Сарненському, Рокитнівському районах, у Вараші та Немовицькій ОТГ темпи підписання декларацій дещо уповільнилися.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
575 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + сім =