парфуми1

27 червня народний депутат Верховної ради Олександр Дехтярчук та голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк зустрілися з працівниками оперативно-рятувальної служби міста Дубна та вручили їм ключі від спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування.
Виступаючи перед рятувальниками народний депутат Верховної ради наголосив, що в основі розвитку та успішної діяльності районної системи цивільного захисту, має стояти прогнозування, запобігання і профілактика надзвичайних ситуацій, а також реформування та технічне переоснащення органів та підрозділів цивільного захисту. Водночас найвищим пріоритетом для кожного рятувальника у щоденній праці, має залишатися високий професіоналізм, відданість справі та служіння ідеалам людяності.
Голова Дубенської районної державної адміністрації у своєму виступі підкреслив важливість технічного переоснащення підрозділів ДСНС та висловив сподівання, що новий автомобіль буде більше задіяний під час навчань та забезпечення громадських заходів, і менше виїжджатиме на бойові завдання.
Начальник 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області Михайло Домарацький, зазначив, що техніка, яку отримали значно підсилить матеріально-технічну базу рятувальників та буде служити для того, щоб ліквідовувати надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру на території району. З його слів, протягом тижня нову техніку введуть у бойовий розрахунок.
Після освячення пожежної техніки учасники церемонії оглянули автомобілі.0-02-04-4d65f04093e0d480c45e3f1ce06c080bbb9dffe80f12780f2aef6ab1f3d8a57c_full
Повідомляє Дубенський МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − десять =