парфуми1

Дубенський район співпрацюватиме з Седлецьким повітом Мазовецьким воєводством Республіки Польща
Офіційне підписання Угоди відбулось у приміщенні Дубенського історико-культурного заповідника.
Як розповіли в Дубенській РДА, шлях до підписання Угоди тривав понад півроку – у листопаді 2016 року відбувся перший візит голови РДА Юрія Парфенюка до ґміни Котунь на урочистості з нагоди Дня незалежності Польщі, де він і познайомився із старостою Седлецького повіту Даріушем Стопою. Вже у лютому цього року делегація з Седлецького повіту завітала до Дубенського району, а в квітні презентовано потенціал Дубенщини на засіданні Седлецької повітової ради.
«За цей час перші кроки співпраці уже почали втілюватися – жіночий вокальний ансамбль “Кумоньки” села Рачин взяв участь у Інтеграційному фольклорному фестивалі “Majowke na Ludowo” в місті Котунь. А вже 2 липня 10 дітей з Дубенщини, серед яких діти учасників АТО та обдаровані діти, відвідають ґміну Котунь. І це тільки початок нашої співпраці” – зазначив Юрій Парфенюк.
Староста Седлецького повіту Даріуш Стопа висловив сподівання, що співпраця буде поглиблюватись і принесе спільну користь жителям Дубенщини і Седлецького повіту та дасть змогу реалізувати багато корисних проектів.
Дана Угода передбачає співпрацю в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки.
Подальша взаємодія в рамках підписаної Угоди можлива в таких формах: створення спільних підприємств, проведення виставок, ярмарків чи гастролей, а також обмін спеціалістами та організація відпочинку дітей.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
359 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 13 =