У Рівному Арсен Мірзоян презентував нову музичну програму «Інші двері». Концерт відбувся 30 травня в Облмуздрамтеатрі. Музичний захід відбувся в рамках концертного туру на підтримку свого третього альбому «Паперовий сніг».

HLfqX4KB6Wg

«Можеш як», «Поцілуй мене», «Стрелы», «Исповедь гонщика» – викликали шквал емоцій у прихильників. Неменший захват був і від нових хітів артиста. Зокрема про нову композицію «Інші двері» Арсен Мірзоян під час прес-конференції, яку він провів напередодні для місцевих ЗМІ розповів, що ця пісня про скелетів у шафі, та про зміни, які мають відбутися у голові кожного з нас, бо інакше світ не зміниться.

dq1GnZC_P1k

“Вінні-Пух” – пісня яка полюбилася, як і дорослим так і дітям, її підспівували усі. Артист розповів для журналістів, що у продовження теми написана пісня “Іа”, але наразі невідомо чи вона увійде до альбому. “Не знаю чи там достатньо драматургії, щоб її видавати”, – каже Арсен Мірзоян.

dGzWybyT4kg

У результаті коцерту дві порвані струни, шквал емоцій та захват прихильників.

brimJQ6Ilxo

До слова, наступний тур артиста запланований на осінь. Це буде ювілейний тур – 5 років на сцені. А вже цього літа Арсен Міроян працюватиме над 4 альбомом.

Віктор Климович

677 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × чотири =

НОВИНИ