Рівненський апеляційний суд залишив без змін постанову Сарненського районного суду від 6 вересня 2019 року, якою посадовця суд першої інстанції притягнув до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.172-5 КУпАП, та застосував до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 3 400 грн. з конфіскацією подарунків в дохід держави.
Сьогодні суд апеляційної інстанції переглянув дві апеляційні скарги на постанову Сарненського районного суду від 6 вересня 2019 року, якою директора НАБУ притягнуто до адмінвідповідальності за те, що він порушив встановлені законом обмеження щодо одержання подарунків, одержавши подарунок у вигляді оплачених громадянином М. послуг оренди будинків, які розташовані в Сарненському районі, в період з 29 грудня 2018 року по 02 січня 2019 року вартістю 10 000 грн. та в період з 08 березня 2019 року по 10 березня 2019 року вартістю 15 000 грн., на загальну суму 25 000 грн.
Захисник Артема Ситника заявив два клопотання про повторний допит свідків і дослідження письмових доказів. Відхиливши перше клопотання, суд дослідив письмові докази та заслухав думку сторін. Артем Ситник і його захисник просили скасувати судове рішення місцевого суду у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення в діях директора НАБУ, прокурор наголошувала на законності й обґрунтованості постанови.
Рівненський апеляційний суд рішення суду першої інстанції залишив без змін, а апеляційні скарги захисника та посадовця — без задоволення.
Повідомляє пресцентр Рівненського апеляційного суду
465 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + 16 =

НОВИНИ